Eiffel Tower

סיור בעיר פריז כולל מגדל אייפל, מוזיאון ד'אורסיי ושייט בנהר

קבלו סקירה מקיפה של פריז בסיור קבוצתי קטן. תיהנו מגישה לקומה השנייה של מגדל אייפל לנוף פנורמי, ראו את מוזיאון ד'אורסיי (Musée d’Orsay) ותעשו שייט במורד נהר הסיין.

הפק את המרב מזמנך בפריז עם סיור מודרך במונמארטר, נוטרדאם דה פריז, מגדל אייפל, שייט על הסיין וביקור מודרך במוזיאון ד'אורסיי. הכירו את עיר האורות ובדקו אטרקציות מרשימת האטרקציות שלכם במהלך סיור ממריץ דרך הבירה הצרפתית.

התחל את ההרפתקה שלך בנסיעה בפוניקולר כדי לראות את בזיליקת Sacré Cœur במונמארטר. הרגישו את הלב שלכם ממריא כשאתם עולים דרך הרובע ה-18 ומביטים בחזית האבן הלבנה של ה-Sacré Cœur מבלי שתצטרכו לשוטט במעלה יותר מ-300 מדרגות האבן של השכונה.

ממונמארטר, לכו למוזיאון ד'אורסיי ודלג על התור במוזיאון לאמנות ברמה עולמית, החביב על פריזאים רבים. תהנה מסיור מודרך של 90 דקות וראה יצירות נהדרות של מונה, ואן גוך ומאטיס בליווי סיפורים מהמדריך המומחה שלך.

לפני המעבר לתחנה הבאה, התענגו מהפסקה של שעה אחת ותיהנו מארוחת צהריים על חשבונכם. ברווז בתוך ביסטרו צרפתי או קפצו לפטיסרי וסעדו על באגט פריך, פרומאז' טרי ואספרסו ממריץ.

פגוש את המדריך שלך לאחר ארוחת הצהריים לטיול נינוח בעיר. הליכה קצרה במורד הסיין מביאה אתכם אל הלובר, שם תלמדו על ההיסטוריה של המוזיאון האיקוני הזה כשתלכו לאיל דה לה סיטה. בקרוב נוטרדאם דה פריז יגיע לעין. ניזוקה קשות בשריפה לאחרונה, היא עדיין עומדת בגאווה בלב העיר; עדות לגאונות העיצוב שלו ולסיבולת של צרפת. המדריך שלך יביא אותך קרוב ככל שהשיקום המתמשך יאפשר לתת לך את התצוגות הטובות ביותר האפשריות. חצו את הנהר אל הרובע הלטיני ההיסטורי עם הכנסיות הגותיות והרחובות המפותלים, המרוצפים, המסתיימים בכיכר סן מישל, מקום מפגש למקומיים ולמבקרים כאחד. ראו גם את לה קונסיירז'רי, הכלא שבו הוחזקה מארי אנטואנט לפני שראשה נערף; Place Dauphine, אולי הכיכר היפה ביותר בפריז; וגשר Pont Neuf המדהים.

בעוד אחר הצהריים נמתח לקראת הערב, תהנה מגישה למגדל אייפל. בחרו להשתתף בשייט בנהר הסיין כאשר פנסי הרחוב מטילים את זוהרם החלומי על המים, או שמרו את הטיול שלכם בנהר למחרת בבוקר.

מוזיאון Musée d’Orsay

מוזיאון ד'אורסיי הוא מוזיאון לאמנות בעל שם עולמי הממוקם בפריז, צרפת. הוא שוכן ב-Gare d'Orsay לשעבר, תחנת רכבת Beaux-Arts שנבנתה בין 1898 ל-1900. המוזיאון נפתח רשמית בדצמבר 1986 ומוקדש להצגת אמנות מהתקופה שבין 1848 ל-1914. האוסף העצום שלו כולל ציורים, פסלים, צילום ואומנויות דקורטיביות.

מוזיאון ד'אורסיי מפורסם במיוחד באוסף המרשים שלו של יצירות מופת אימפרסיוניסטיות ופוסט-אימפרסיוניסטיות, המציג את יצירותיהם של אמנים איקוניים כמו קלוד מונה, פייר-אוגוסט רנואר, אדגר דגה, פול סזאן, וינסנט ואן גוך ורבים אחרים. כמה מהציורים המפורסמים ביותר במוזיאון כוללים את "חבצלות המים" של מונה, "לילה כוכבים מעל הרון" של ואן גוך ו"ריקוד בלה מולן דה לה גאלט" של רנואר.

בנוסף לאוסף הקבוע שלו, המוזיאון מארח תערוכות מתחלפות המציגות יצירות של אמנים שונים או מתמקדות בנושאים ספציפיים. מוזיאון ד'אורסיי נגיש בקלות באמצעות תחבורה ציבורית והוא יעד חובה עבור חובבי אמנות המבקרים בפריז.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!

דילוג לתוכן